Zobrazených 1–16 z 4898 výsledkov

 • Jack Daniel’s Old N°. 7 McLaren Formula 1 Team 2024 Edition 40% 0.7L (kartón)

  24.35

  Špeciálne druhé vydanie pre nadšencov Formula 1 v spolupráci s prestížnou značkou športových automobilov McLaren.

  Farba je sýta s výrazným pomarančovým tónom. Vôňu tvorí výrazná aróma mandarínok marinovaných v karameli a mieša sa s vôňou duba, zmes dužinového ovocia s podtónom anízu, celé je to podčiarknuté vôňou pepermintu a vanilky. Chuť pečeného pomaranča ustupuje do pozadia a dominuje chuť sladkého duba a zrelého hrozna s náznakom horkej čokolády. Záver chutí je príjemne sladký, s výraznou chuťou duba, ktorá postupne prechádza do chuti jabĺk.

 • Corona Extra 4.5% 0.355L (čistá fľaša)

  1.50

  Od tradičného piva sa líši špecifickou chuťou. Zvykne sa podávať s kúskom limetky, ktorá mu prirodzene zvýrazňuje charakter a dodáva jeho chuti ďalší rozmer.

 • Peiserhof Welschriesling Klassik 2023 Trocken Weststeiermark DAC 11.5% 0.75L (čistá fľaša)

  14.20

  Osviežujúce biele víno s vôňou limetiek a čerstvo nazbieraných byliniek. Chuť oplýva šťavnatosťou a kyslosťou. Záver je príjemne jemný.

 • PD Mojmírovce Muškátik 2022 CH.Z.O. 8.5% 0.75L (čistá fľaša)

  8.25

  (akostné víno značkové, sladké, biele)

  Vôňou kvetov vábi, šťavou sladkého nektáru opája, ľahkosťou povznáša, teplo lúčov jesenného leta ponúka. Zlatom pretkaný muškátik.

  Zloženie: Muscat ottonel 80 % + Muškát moravský 20 %
  Fľašová zrelosť: 1 – 3 roky
  Podávať pri teplote: 10 – 12 °C

 • PD Mojmírovce Alibernet D.S.C. 2021 12% 0.75L (čistá fľaša)

  8.10

  (akostné víno odrodové, suché, červené)

  Odeskij Čornyj (Odesa 1950: Alicante Bouschet x Cabernet Sauvignon)

  Keď divokosť skrotne v ušľachtilú pikantnosť, ktorej ťažko odolať.

  Fľašová zrelosť: 4 – 6 rokov
  Podávať pri teplote: 18 °C – 20 °C

 • Auchentoshan American Oak 40% 0.7L (čistá fľaša)

  30.45

  Všestranná single malt whisky plná sladkých vanilkovo-kokosových aróm doplnených o charakteristickú jemnú chuť typickú pre Auchentoshan.

 • Camus VS Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón)

  33.45

  Najovocnejší koňak Camus – destilovaný s kalmi, zrejúci iba v ,,jemnozrnných sudoch“ z francúzskeho dubu – to zaručuje extrémne vysokú koncentráciu esterov vedúcu k intenzívnej chuti letného ovocia s jemným korením. Táto výberová zmes ,,eaux-de-vie“ odráža typické chute ,,terroir Charente“, vyznačujúce sa bohatou ovocnou arómou s nádychom korenia. Chuťový profil je výsledkom destilácie, ktorá sa špecificky zameriava na zvýraznenie vysoko aromatických zložiek a starostlivého procesu degustácie, ktorý vykonal hlavný ,,Cellar Master“ počas celej doby zrenia – unikátna kombinácia sudov vytvorí intenzívnu a aromatickú chuť.   

  Tento ,,veľmi špeciálny koňak“ má hlbokú zlatú farbu s lesklými jantárovými odleskami. Vo vôni cítiť zvodné kvetinové arómy jazmínu a fialky. V chuti dominujú tóny čerstvého manga, hrušiek a sladkých mandlí zakončené jemnými tanínmi.

  Ocenenia:
  World Spirits Competition – San Fransisco – Gold

 • Jägermeister 35% 0.1L (čistá fľaša)

  4.60

  Byliny najvyššej triedy, kvety, korienky a ovocie z celého sveta – z týchto ingrediencií sa spracujú 4 odlišné maceráty. Následne sa spájajú pomocou modernej alchýmie, aby mohol vzniknúť unikátny bylinný likér. Potom odpočíva v dubových sudoch po dobu 1 roka. Úplný zoznam prísad je však prísne stráženým tajomstvom.

  Bylinný likér tmavojantárovej farby. V jeho vôni sa objavujú arómy anízu, citrusov a klinčekov. Dokonale vyvážená chuť navodzuje zamatovo hladký pocit, ktorý oplýva jemnosťou – niečo, čo dokáže len tradícia preverená časom. Každá kvapka Jägermeistra je vyrobená s nadšením v pivniciach vo Wolfenbütteli, a preto má vždy jedinečnú originálnu chuť.

 • Ballantine’s 10YO 40% 0.7L (čistá fľaša)

  33.95

  Zmes vyrobená pre trpezlivých znalcov, ktorí majú vášeň pre whisky.

  Jej farba pripomína zlatistý med. Vo vôni sa objavujú jemné medové arómy, ktoré prekryjú silný závan dubu a vanilky. V chuti vystúpia komplexné medové a kvetinové tóny s krémovou dubovou sladkosťou. Záver je dlhotrvajúci, osviežujúci a sladkastý.

 • Glenmorangie Tale of The Forest 46% 0.7L (kartón)

  75.95

  Svieža a lákavo bylinná, A Tale of the Forest je prvou whisky Glenmorangie vyrobenou z jačmeňa vypáleného s lesnými bylinami.

  Inšpirovaný neustále sa meniacim prírodným zázrakom, s ktorým sa stretáva pri potulkách lesom v blízkosti svojho domova, priniesol riaditeľ Glenmorangie’s Whisky Creation, Dr. Bill Lumsden, späť starodávnu metódu sušenia jačmeňa pomocou rastlinných látok. V tomto prípade zvolil bobule borievky, brezovú kôru a kvety vresu.

  Single-malt, ktorý evokuje vône, zvuky a pohľady lesa, obklopí vaše zmysly vôňami borovice, borievky a koriandra, prešpikovanými kúdolmi dymu. Potom chute sýtozeleného eukalyptu, osvetleného lúčmi horkého pomaranča, prechádzajú do pomalého jemne dubového záveru.

  Voňavé zalesnené hlbiny whisky inšpirovali ilustrátorku Pomme Chan k vysnívaniu vlastného fantastického lesa. Jej umelecké dielo, ktoré oslavuje chute whisky, je vystavené na obale.

 • Glenmorangie a Tale of Tokyo 46% 0.7L (kartón)

  83.90

  Kombinácia jasných výrazných chutí s jemnou sladkosťou, je to single-malt škótska whisky z Highland, ktorá je plná lahodných zmyslových kontrastov ako samotné Tokio.

  Inšpirovaný zachytiť svoj zážitok z mnohých zmyslových dimenzií v Tokiu a po prvýkrát experimentovať so vzácnymi japonskými dubovými sudmi Mizunara, spojil Dr. Bill Glenmorangie čiastočne zrejúci v dube Mizunara s whisky, ktorá strávila čas v sudoch po ,,sherry“ aj po bourbone, aby vznikol jedinečný skvost a tým aj limitovaná edícia, ktorá je dokonale vyvážená s domácim štýlom Glenmorangie.

  Whisky spája tóny korenia s horkými čerešňami a lahodnú pomarančovú kôru s kadidlom a sladkým dubom – jedinečný a komplexný chuťový profil vyplývajúci z receptúry z dubu Mizunara, sudov po bourbone a ,,sherry“.

 • Sarajishvili VS 40% 0,7L

  21.00

  POŠKODENÁ KRABIČKA !!! 

  Svieže, harmonické brandy energického charakteru. Lahodná zmes rôznych vekových kategórií. Hrozno z rôznych vinárskych oblastí Gruzínska dáva tejto výnimočnej brandy svetlo jantárovej farby komplexnú arómu poľných kvetov a sušeného ovocia. Chuť má pôsobivú intenzitu, čistotu a pretrvávajúci, zmyselný záver.

 • Metaxa 5* + 2 Poháre 38% 0,7L

  14.45

  POŠKODENÁ KRABIČKA !!!

  Kvetinová, jemná, všestranná. Má farbu pripomínajúcu žiarivý jantár. Vo vôni cítiť arómy pomarančového kvetu, okvetných lístkov ruží a marhúľ. Chuť je jemná a miešajú sa v nej kvetinové tóny spolu s vanilkou a jemným závanom bielych hrozienok. Záver je vyvážený a kvetinový.

 • The Standard 1894 40% 0.7L (čistá fľaša)

  14.95

  Vodka ultra prémiovej kvality.

 • Ararat 10YO 40% 0,7L

  22.15

  POŠKODENÁ KRABIČKA !!! 

  „Akhtamar“ – pomenované podľa legendy o láske krásnej princeznej Tamar k odvážnemu mladému mužovi, ktorý kvôli nej každú noc dobýval drsné vody jazera Van. Vytvorili preto výnimočnú zmes z viac ako 15 destilátov, ktorá tomuto 10-ročnému brandy dodáva plnú, jemnú, hodvábnu a príjemne kyslú chuť s dlhotrvajúcim doznievaním.

  Pri pohľade naň sa v sýtom jantárovom odtieni trblietajú svetlé medené odlesky. Priebojná sladkastá vôňa ponúka výrazné arómy sušených sliviek a škorice. V chuti sa rozvíjajú tóny včelieho vosku, orechov a dubu so závanom sušených sliviek a vanilky.

 • Robert Weil Kiedrich Turmberg 2021 Riesling Trocken 13% 0.75L (čistá fľaša)

  31.95

  Hrozno sa zbiera z oblastí hraničiacich s najlepšie klasifikovanými lokalitami v Kiedrich Gräfenberg. Stredne hlboká až hlboká pôda je zložená z kamenistého členitého fylitu popretkávaného sprašou a hlinou. Strmé juhozápadne orientované vinice ponúkajú naozaj unikátny vinič.

  Svieža nekomplikovaná vôňa s tónmi zelených jabĺk, limetiek a bieleho grepu. Šťavnatá ovocná chuť s pikantnou kyselinou a dotykom citrusov.

End of content

End of content